Bizimle Tanışın

Sahne arkasında emeği geçen ekibimizi burada tanıyabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Vorsitzender/Başkan

Ferhat Üstün

ferhat.ustun@atoed.at

 

Bşk. Yardımcısı
Gizem Kozdere

gizem.kozdere@atoed.at

Genel Sekreter
Emre Zenginer

emre.zenginer@atoed.at

Genel Sekreter Yard.
Simel Karabulut

simel.karabulut@atoed.at

Muhasip
Orçun Akın

orcun.akin@atoed.at

Muhasip Yard.
Demet Çekin

demet.cekin@atoed.at

YK. Üyesi
Cemre Odabaş

cemre.odabas@atoed.at

YK. Üyesi
Beyza Kartal

beyza.kartal@atoed.at

YK. Üyesi
Elif Takmaz

elif.takmaz@atoed.at

YK. Üyesi
Nuray Kıl

nuray.kil@atoed.at

YK. Üyesi
Eylül Ögütlüyen

eylul.ogutluyen@atoed.at

Y.K  Üyesi
Hüseyin Yüzbaşıoğlu

huseyin@atoed.at

YK. Üyesi
Avukat Rana Gomeri

rana.gomeri@atoed.at

Sende Bize Katıl

2009 yılında kurulan Avusturya Türk Öğrenci Derneği; kurulduğu günden bu yana  herhangi bir siyasi, dini ve sosyal gruba bağlı olmaksızın, Avusturya´da  eğitim gören öğrencileri bir araya getirmek, onların akademik, kültürel, sosyal ve kariyer alanlarındaki ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için bağımsız ve sivil bir gençlik platformu olarak yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Avusturya sınırları içerisindeki herhangi bir Lise üniversitede lisans veya lisansüstü eğitim görmekteyseniz, Avusturya´nın tek Türk öğrenci topluluğu olarak sizi de aramızda görmekten heyecan ve mutluluk duyarız.

Onursal Üyelerimiz

Sahne arkasında emeği geçmiş üyelerimizi tanıyabilirsiniz.

Başkan (2012)
Kadir Keleşoğlu

Bşk Yardımcısı  (2012-2016)
Fahriye Canal

YK. Üyesi
Deniz Nayır

YK. Üyesi
Emre Selekoğlu

YK. Üyesi
Suat Toköz

YK. Üyesi
A.Seyda Gökdoğan

YK. Üyesi
Meltem Dikici

YK. Üyesi
Çağlar Çapar

YK. Üyesi
Hakan Demirel

YK. Üyesi
Yasin Özbek

YK. Üyesi
Emre Çakır

YK. Üyesi
Arif Akat

YK. Üyesi
Çağatay Durgut

YK. Üyesi
Müge Durmuş

YK. Üyesi
Volkan Şen

YK. Üyesi
A. Murat Hançer

YK. Üyesi
Abdullah Akyüz

YK. Üyesi
Ferdi Akhan

©2020 ATÖD

Bizimle iletişime geç!

Şu an buralarda değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsin, en kısa sürede size geri döneriz.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account